Завантаження ...
banner

Храми на Чернігівщині пропонують послуги з онлайн-поминання

Через карантин в області обмежили відвідування храмів, тому більшість церковних послуг перевели в онлайн. Не стали винятком і поминання. Так, кілька храмів в області, з огляду на ситуацію, пропонують парафіянам інтернет-альтернативу

карантин, храми, онлайн-поминання

Через карантин в області обмежили відвідування храмів, тому більшість церковних послуг перевели в онлайн. Не стали винятком і поминання. Так, кілька храмів в області, з огляду на ситуацію, пропонують парафіянам інтернет-альтернативу православних обрядів, повідомляє cheline.
Наприклад, у Ніжинському Свято-Покровському храмі УПЦ КП пропонують подавати записки за здоров’я та упокій через електронну форму. Тут у відповідній графі треба зазначити імена людей, за яких потім молитимуться в церкві. Записувати імена радять у стовпчик або через кому.

А в Козелецькому Соборі Різдва Богородиці таку послугу пропонують просто в соцмережах. Під відповідним постом парафіяни мають вказати імена тих, кого просять згадати в молитві, та зазначити, з якою метою (за здоров’я чи за упокій). Стали віртуальними й пожертвування на храми. Тепер церкви пропонують парафіянам замість звичних скриньок скидати кошти на банківські картки, номери яких також зазначені на електронних ресурсах святинь.

Фото з мережі