У Ніжині зупинили роботу ринків

21 квітня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На порядок денний винесено питання щодо протидії


21 квітня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

На порядок денний винесено питання щодо протидії поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в місцях торгівлі.

Раніше ми писали: В області заборонили діяльність роздрібних продовольчих ринків
Присутні члени комісії обговорили стан виконання заходів щодо загрози поширення COVID-19 на території Ніжинської громади, організацію роботи ринків в місті, розглянули постанову № 10 від 16.04.2020 року головного санітарного лікаря України щодо рекомендації заборони роботи ринків та рішення позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС №12 від 18.04.2020 року «Про заборону функціонування  ринків на території області».

Члени комісії одноголосно вирішили прийняти до виконання рішення позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС №12 від 18.04.2020 року «Про заборону функціонування ринків на території області». Ніжинському відділу  поліції ГУНП України в Чернігівській області та Ніжинському МРУ ГУ Держпродспоживслужби забезпечити контроль за виконанням даного рішення.

За матеріалами Ніжинської міської ради
Фото Леоніда Руденко