Як у Ніжині заблокували кладовища. Фото

Згідно постанови Міністерства охорони здоров’я України від 21 квітня 2020 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні» та місцевим органом виконавчої влади з метою протидії поширенню коронавірусної


Згідно постанови Міністерства охорони здоров’я України від 21 квітня 2020 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні» та місцевим органом виконавчої влади з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях перебування масового скупчення людей закрито для відвідування кладовища Ніжина. Повідомляє Унєніж.

Для посилення безпеки та уникнення скупчення людей у період 27-28 квітня на кладовищах міста комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» вдалось до ряду радикальних обмежувальних дій. Зокрема на кладовищі «Фрунзівське» встановлено 6 бетонних блоків для унеможливлення заїзду до території кладовища автотранспорту. На кладовищі «Центральне» всі ворота закриті на замки, заварений вхід через хвіртку зі сторони вулиці Московська. На всіх кладовищах міста розміщено інформаційні таблички з чітким поясненням заборони входу.

Щодо відвідування мешканцями своїх померлих рідних та близьких, то цей процес буде контролюватись поліцейськими разом із нацгвардійцями, які забезпечуватимуть правопорядок та стежитимуть за дотриманням карантинних обмежень. Зокрема поблизу кладовищ будуть чергувати посилені патрулі.  При цьому основне завдання правоохоронців буде проведення роз’яснювальної роботи щодо заборони відвідувань місць поховань та необхідності дотримання всіх карантинних обмежень, адже ці заходи спрямовані на збереження здоров’я і життя людей.

Читайте також: 
У Ніжині поминальні дні відбудуться, але в іншому форматі

Також нагадаємо, що рішенням Священного Синоду Православної церкви України на засіданні 9 квітня відвідання священнослужителями і мирянами кладовищ у поминальні дні після Великодня та звершення на них заупокійних молитов перенесено на Троїцьку батьківську поминальну суботу – 6 червня 2020 року.

Шановні мешканці! Коронавірус нікуди не зник, і в нашому місті, як і в інших, є цілком реальна загроза зараження COVID-19. Тому необхідно й надалі продовжувати дотримуватись карантину саме в такому режимі, який діє зараз та ні в якому разі не приходити на кладовища Ніжина в поминальні дні. Пом’янути рідних та близьких можна цілком безпечно вдома за родинним столом у спільній молитві.

Будь ласка,  побережіть себе, рідних, близьких та оточуючих! Зараз саме від кожного з вас залежить безпека та недопущення поширення смертельно небезпечного вірусу COVID-19.