28 Квітня 2020
2344
Сьогодні – день працівників швидкої допомоги. Лосинівська громада у Фейсбук у спільноті Лосинівка і лосинівці поділилася кричущою проблемою - катастрофічним станом автомобіля швидкої допомоги,а він, між іншим, обслуговує аж цілих
Сьогодні – день працівників швидкої допомоги. Лосинівська громада у Фейсбук у спільноті Лосинівка і лосинівці поділилася кричущою проблемою - катастрофічним станом автомобіля швидкої допомоги, а він, між іншим, обслуговує аж цілих (!!!) 24 населені пункти!
Час від часу авто, яке щодня в роботі, ремонтують, але після одного ремонту слідує другий, бо цей автомобіль вже абсолютно непридатний для використання.
Як пишуть лосинівці: "Наша лікарня вже добита до ручки, коли ж нарешті і ми дочекаємося хоча б нормального автомобіля, який би вчасно рятував людські життя?".
Через Фейсбук лосинівці звертаються до Народного депутата України Валерія Зуба, сподіваючись на допомогу.