Завантаження ...
banner

Ніжин "потоне" в квітах: роботи почалися

Петунії, агератум, цинерарія, колеус прикрашатимуть клумби центральної пішохідної вулиці міста. Кожна клумба вражатиме оригінальним дизайном. Адже квіти планують висадити у вигляді різних візерунків та орнаментів

клумби, квіти, КП «ВУКГ»

Петунії, агератум, цинерарія, колеус прикрашатимуть клумби центральної пішохідної вулиці міста. Кожна клумба вражатиме оригінальним дизайном. Адже квіти планують висадити у вигляді різних візерунків та орнаментів, пише NizhynNews

Крім клумб, планують створити і вертикальне озеленення на стовпах. Сьогодні, 29 квітня, працівники КП «ВУКГ» почали монтувати підвісні вазони, у яких цвістимуть різнокольорові сурфінії, пеларгонії та лобелії.

Раніше ми писали Навесні на опорах Ніжина встановлять вазони з квітами
 
Уся ця краса створюється руками  працівниць комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» під пильним наглядом ландшафтного дизайнера Наталії Довгаль.
 
Не зважаючи, що їх робота важка і потребує чимало часу, комунальники задоволені тим, що створюють красу для мешканців та гостей нашого міста, однак і непокояться аби квіти на міських клумбах ніхто не нищив.

Вікторія Коломійченко

клумби, квіти, КП «ВУКГ»

клумби, квіти, КП «ВУКГ»

клумби, квіти, КП «ВУКГ»

клумби, квіти, КП «ВУКГ»