У Ніжині бджолярі вийшли на мітинг. Фото і відео

Сьогодні, 4 травня, під стінами міськради зібралися бджолярі. Як ми раніше повідомляли у Ніжині масово гинуть бджоли. Така ситуація спостерігається як і по всій Чернігівській області так і на всій території України. Як заявляють бджолярі, аграрії


Сьогодні, 4 травня, під стінами міськради зібралися бджолярі. Як ми раніше повідомляли у Ніжині масово гинуть бджоли. Така ситуація спостерігається як на всій Чернігівській області, так і на всій території України.

Повідомляє 
mynizhyn.com.

Як заявляють бджолярі, аграрії труять не тільки бджіл, але і людей. Ситуація дійсно набрала занабто небезпечні оберти, які не помічати вже просто не можливо.

Під стінами міськвиконкому бджолярі підписували чергове звернення до влади. На розмову до мітингувальників вийшли міський голова Анатолій Лінник і начальник Ніжинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Віктор Рафальський. Також разом з мітингувальниками був і голова Ніжинської районної ради Олег Бузун. 

Начальник Держпродспоживслужби запевнив мітингарів, що створена слідча група і ведеться розслідування щодо масової гибелі бджіл. До лабораторії були направлені зразки мертвих бджіл. Дослідження не виявили паразитарних хвороб, тобто бджіл дійсно отуїли. Хто це зробив і якими агрохімікатами у службі достименно не знають. Зате бджолярі взяли ініціативу у свої руки і зробили обстеження пасік і все документально зафіксували.


Також бджолярі поїхали до підприємства, яке найімовірніше потруїло бджіл, оскільки обробляє навколишні поля. Але на територію підприємства бюджолярів не пустили.

Мітингувальники вимагають від влади вжити відповідних дій, адже ця загрозлива ситуація може обернутися справжньою катастрофою, якщо вже такою не стала.

До мітингувальників із вимогою негайно розійтись звернулись представники поліції, адже зараз карантин і таке зібрання людей порушує основну вимогу - дотримання соціальної дистанції. Мітинг розійдеться, але пасіки знищенні і безпека людей під загрозою.