Завантаження ...
banner

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок"

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом

санаторій, Пролісок, закриття, зустріч, Чернігівська ОДА

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.


За словами представників санаторію, наразі заклад не в змозі повноцінно функціонувати. По суті, на його роботу вплинули два чинники. Перший – це обмежене фінансування у зв’язку з реформуванням вторинного та третинного рівнів системи медицини. Установи санаторного типу не мали змогу укласти угоду з НСЗУ. Другий чинник – коронавірусна інфекція. У цьому році у зв’язку з епідемією оздоровлення дітей в спеціальних закладах призупинено.

Раніше ми писали: Про дитячий санаторій «Пролісок» і загрозу закриття. Відео

- Спільно працюємо над розв'язанням проблем колективу. Адже це і робочі місця, і майбутнє «Проліску» як санаторного закладу.  Доручив підготувати звернення до Кабінету міністрів, щоб прискорити розв'язання питання з фінансуванням закладу, - розповів Андрій Прокопенко.

Учасники зустріч також обговорили можливість зміни в.о. керівника, це питання буде вирішено після аналізу всіх правових нюансів.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

санаторій, Пролісок, закриття, зустріч, Чернігівська ОДА

санаторій, Пролісок, закриття, зустріч, Чернігівська ОДА

санаторій, Пролісок, закриття, зустріч, Чернігівська ОДА