Завантаження ...
banner
banner

Ніжинський елеватор зробив майже три обороти зерна за сезон 2019/20

У відділенні «Ніжинський елеватор» Баришівської зернової компанії розпочали прийом нового урожаю. Роботу налагодили з урахуванням досягнень минулого досить успішного для підрозділу року. Тоді, при

Ніжинський елеватор, зерно, розширення потужностей

У відділенні «Ніжинський елеватор» Баришівської зернової компанії розпочали прийом нового урожаю. Роботу налагодили з урахуванням досягнень минулого досить успішного для підрозділу року. Тоді, при потужності 24 тис. тонн одночасного зберігання, підприємство обробило і відвантажило майже 70 тис. тонн збіжжя.

Про це повідомили в компанії.

Особливу увагу у відділенні приділили роботі із зерном партнерів-агровиробників. Такого збіжжя через Ніжинський елеватор пройшло більше 20 тисяч тон.

«Головним цьогорічним завдання у роботі елеватора є продуктивна організація роботи потужностей. Минулий сезон нам показав, що за вмілої організації цієї роботи матимемо хороший економічний ефект. І сьогодні ми вже бачимо можливості для розширення результативності. Зараз активно обговорюємо плани по розширенню потужностей, адже до нас велика увага з боку партнерів», – зазначив Євген Примушко, директор Ніжинського елеватора.

За його словами, особливість  Ніжинського елеватора в тому, що він працює виключно на альтернативному паливі – пелетах з лузги соняшнику і відходів зернообробки.

Джерело: agrotimes.ua
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: