Завантаження ...
banner
banner

Нові п’ять районів Чернігівської області: хто потрапив до Ніжинського?

нові райони, Чернігівщина

Кількість районів нашої області скорочено з 22 до п’яти. Так проголосувала Верховна Рада. І то добре, хотіли залишити всього чотири. Отже, дивіться, як поділили, хто куди потрапив.

1. Корюківський район (з адміністративним центром у місті Корюківка) у складі територій Корюківської міської, Менської міської, Сновської міської, Сосницької селищної, Холминської селищної територіальних громад.


Корюківка. Магазин шпалер

2. Ніжинський район (з адміністративним центром у місті Ніжин) у складі територій Батуринської міської, Бахмацької міської, Бобровицької міської, Борзнянської міської, Вертіївської сільської, Височанської сільської, Дмитрівської селищної, Комарівської сільської, Крутівської сільської, Лосинівської селищної, Макіївської сільської, Мринської сільської, Ніжинської міської, Новобасанської сільської, Носівської міської, Плисківської сільської, Талалаївської сільської територіальних громад.


Ніжин. Площа

З. Новгород-Сіверський район (з адміністративним центром у місті Новгород-Сіверський) у складі територій Коропської селищної, Новгород-Сіверської міської, Понорницької селищної, Семенівської міської територіальних громад.


Новгород-Сіверський вокзал

4. Прилуцький район (з адміністративним центром у місті Прилуки) у складі територій Варвинської селищної, Ічнянської міської, Ладанської селищної, Линовицької селищної, Малодівицької селищної, Парафіївської селищної, Прилуцької міської, Срібнянської селищної, Сухополов’янської сільської, Талалаївської селищної, Яблунівської сільської територіальних громад.

Прилуки. Пам'ятник актору Яковченку


5. Чернігівський район (з адміністративним центром у місті Чернігів) у, складі територій Березнянської селищної, Гончарівської селищної, Городнянської міської, Деснянської селищної, Добрянської селищної, Іванівської сільської, Київської сільської, Киселівської сільської, Кіптівської сільської, Козелецької селищної, Куликівської селищної, Любецької селищної, Михайло-Коуюбинської селищної, Новобілоуської сільської, Олишівської селищної, Остерської міської, Ріпкинської селищної, Седнівської селищної, Тупичівської сільської, Чернігівської міської територіальних громад.

Межі районів встановлюються по зовнішній межі територій сільських, селищних, міських територіальних громад, які входять до складу відповідного району, — сказано в урядовій постанові.


Чернігів. Драмтеатр

Березне радіє: тепер з Черніговом

Мена в Корюківському районі. Чимало людей сумують, що не вдалось відстояти центр у Мені. Нема настрою у Коропі — до Мени їм ближче, а притулили до Новгорода-Сіверського. Зате Березне радіє. Збулась давня мрія. Тепер їм не треба кланятись Мені, потрапили до Чернігівського району.

У ліквідованих районах готуються до скорочень. Очевидно, поменшає районних рад та райдержадміністрацій. І взагалі начальства. Хоча це ще не відомо. Попереходять у громади, і знов висітимуть на бюджеті, як колоради на картопляному листі.

Якими повноваженнями наділять нові райони? Чи доведеться далеко їздити за довідками, чи все видаватимуть у громадах?

Побачимо, коли, воно все запрацює.

gorod.cn.ua, підготувала Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №30 (1784), 23 липня 2020 року. Фото з інтернету

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: