Завантаження ...
banner

Кінець липня в Ніжині виявився найбільш "врожайним" на COVID-19

У липні, особливо за останній тиждень місяця, у Ніжині виявили удвічі більше хворих на коронавірус, ніж у червні. Таку інформацію на сьогоднішній оперативній нараді надала завідувач відділу держінфектології

коронавірус, Ніжин, активні хворі

У липні, особливо за останній тиждень місяця, у Ніжині виявили удвічі більше хворих на коронавірус, ніж у червні. Таку інформацію на сьогоднішній оперативній нараді надала завідувач відділу держінфектології Ніжинського міжрайонного відділу ДУ "Чернігівський лабораторний центр МОЗ України" Юлія Кияшко:

"Останній тиждень липня став найбільш "врожайним" за увесь період епідемологічного моніторингу. З 24 по 30 липня на COVID-19 захворіло 12 жителів Ніжина. З них 4 медичні працівники: 2 – з Києва та ще 2 – з лікувально-профілактичних закладів Ніжина.

Рівень захворюваності в 1,7 разів вище за попередній тиждень. 

Станом на 31 липня по Ніжину зареєстровано 44 випадки захворювання на коронавірус. Серед них – 2 дітей до 18 років та 12 медиків (6 – з Ніжина).

На даний час активних хворих – 21 особа, з них  госпіталізовано 4 та 17 лікуються амбулаторно. 

За минулий тиждень за медичною допомогою до лікувальних закладів Ніжина з діагнозом "пневмонія" звернулося 7 осіб, із них госпіталізовано 3, а 4 лікуються амбулаторно.

За минулий тиждень виконано 55 досліджень методом ПЛР та 109 – методом ІФА".

"Таким чином, у липні за медичною допомогою з діагнозом COVID-19 звернулося 26 осіб, що вдвічі більше, ніж у червні (12), а в травні взагалі хворих було 6", – підсумувала Юлія Олексіївна.

Валентина Пильник
Фото з мережі
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі