Як чернігівська "Десна" перемогла "Динамо". Огляд матчу

В рамках підготовки до футбольного сезону 2020-2021 відбувся матч між київським «Динамо» та чернігівською «Десною». Зазначимо, що впродовж минулого чемпіонату сіверянам двічі вдалося обіграти киян, динамівці ж були сильнішими

футбол, Десна, Динамо

В рамках підготовки до футбольного сезону 2020-2021 відбувся матч між київським «Динамо» та чернігівською «Десною». Зазначимо, що впродовж минулого чемпіонату сіверянам двічі вдалося обіграти киян, динамівці ж були сильнішими тільки одного разу. Загалом гіршу статистику київська команда мала лише в матчах проти чемпіона України - донецького «Шахтаря».

Поєдинок «Динамо» - «Десна» цього разуносив дещо інший характер. По-перше, це підготовка до нового футбольного сезону, а тому мало місце бути серйозній ротації, впродовж всієї гри. По-друге ж, матч не мав інтересу з точки зору турнірного становища, а відтак в таких іграх вага спортивного принципу різко применшується, а футболісти втрачають мотиваційну складову, що відображається на загальному малюнку гри.

З перших хвилин матчу стало зрозуміло, що команди показують на полі здебільшого британську модель гри у футбол, а саме - наявність надмірної силової боротьби за м’яч. В такій системі на перший план виходить гра опорного півзахисника, який починає атаки та гра  руйнівника, основне завдання якого зупиняти атакувальний прорив суперника. Перший тайм, як і більша частина другого минули в руслі боротьби за центр поля. Яскравих моментів внаслідок дриблінгу та обводок у першій половині зустрічі  було замало. Кількість загострюючих передач за спини захисникам команди супротивника як в одних, так і в інших не відповідала тій кількості, яка була зафіксована в минулих зустрічах цих суперників.

Зазначимо, що в роботі захисту чернігівської «Десни» було багато браку в простих ситуаціях при передачах між захисниками, а тому мали місце бути втрати поблизу своїх воріт, але завдяки грамотній роботі центру поля, який підчищав захисну лінію сіверян,  у «Динамо» в атаці нічого надсерйозного не виходило. Також тут зіграв фактор недосвідченої молоді киян. Загалом зовсім не радував око загальний малюнок гри, адже було багато незграбних втрат м’яча як одною, так й іншою командою, часто було дивно дивитися й усвідомлювати, що це грають клуби із прем’єр-ліги.

На перерву команди пішли з рахунком 1-0 на користь «Десни». Здорово розібрався Олександр Філліпов, який у штрафному майданчику суперника на замасі прибрав двох захисників та відправив шкіряного в дальну шістку від голкіпера.

Після перерви посилилася боротьба за центр поля, але кияни внаслідок пропущеного голу все ж таки грали активніше, чернігівці ж часто виходили в контр-атаки. Можна сказати, що забитий м’яч дещо відкрив цю гру. Внаслідок пекельних зусиль неймовірно красивий гол вдалося забити київському «Динамо» - відзначився Віктор Циганков. Однак через дві хвилини кияни отримали фатальну відповідь від Іллі Шевцова, який відзначився з передачі талановитого новачка «Десни» - Михайла Мудрика. Матч між цими командами вчергове закінчився вольовою перемогою «Десни», з чим ми її і вітаємо!В рамках підготовки до футбольного сезону 2020-2021 відбувся матч між київським «Динамо» та чернігівською «Десною.» Зазначимо, що впродовж минулого чемпіонату сіверянам двічі вдалося обіграти киян, динамівці ж були сильнішими тільки одного разу. Загалом гіршу статистику київська команда мала лише в матчах проти чемпіона України - донецького «Шахтаря».

Поєдинок «Динамо» -«Десна» цього разуносив дещо інший характер. По-перше, це підготовка до нового футбольного сезону, а тому мало місце бути серйозній ротації, впродовж всієї гри. По-друге ж, матч не мав інтересу з точки зору турнірного становища, а відтак в таких іграх вага спортивного принципу різко применшується, а футболісти втрачають мотиваційну складову, що відображається на загальному малюнку гри.

Після перерви посилилася боротьба за центр поля, але кияни внаслідок пропущеного голу все ж таки грали активніше, чернігівці ж часто виходили в контр-атаки. Можна сказати, що забитий м’яч дещо відкрив цю гру. Внаслідок пекельних зусиль неймовірно красивий гол вдалося забити київському «Динамо» - відзначився Віктор Циганков. Однак через дві хвилини кияни отримали фатальну відповідь від Іллі Шевцова, який відзначився з передачі талановитого новачка «Десни» - Михайла Мудрика. Матч між цими командами вчергове закінчився вольовою перемогою «Десни», з чим ми її і вітаємо!