Завантаження ...
banner

Двох ніжинців спіймали "на гарячому": один зберігав, а інший збував наркотики

20 серпня, під час огляду господарського приміщення, яка належить 33-річному ніжинцю, співробітниками поліції виявлено пакунок з подрібненими рослинами коноплі. Про це на щотижневій оперативній

поліція, наркотична речовина, конопля, збут, досудове розслідування

20 серпня, під час огляду господарського приміщення, яка належить 33-річному ніжинцю, співробітниками поліції виявлено пакунок з подрібненими рослинами коноплі. Про це на щотижневій оперативній нараді 25 серпня розповів представник Ніжинського відділку поліції Максим Терещенко.

Також того ж дня оперативними співробітниками відділу, після проведення оперативної закупки, було затримано 38-річного місцевого мешканця, який збув наркотичну речовину.

Під час проведення поверхневого огляду в особистих речах затриманого виявлено та вилучено згорток з подрібненими рослинами коноплі. В подальшому під час обшуку в автомобілі та будинку були виявлені грошові кошти з оперативної закупки, 2 пакетики з нарковмісними рослинами та пристрій для куріння з нашаруванням характерних залишків.

Зловмисника затримано у порядку ст. 208 КПК України та поміщено до ізолятору тимчасового тримання № 3 м. Ніжина. Вилучені наркотичні речовини направлено для проведення експертизи, слідчим відділом проводиться подальше досудове розслідування.