Працівники санаторію "Пролісок" мітингують під Офісом Президента України

Як ми раніше повідомляли, Чернігівська ОДА знайшла гроші на фінансування санаторію "Пролісок", що знаходиться на Ніжинщині. Щоправда, пообіцяли профінансувати до кінця року, але ще не вистачає

Як ми раніше повідомляли, Чернігівська ОДА знайшла гроші на фінансування санаторію "Пролісок", що знаходиться на Ніжинщині. Щоправда, пообіцяли профінансувати до кінця року, але ще не вистачає

Як ми раніше повідомляли, Чернігівська ОДА знайшла гроші на фінансування санаторію "Пролісок", що знаходиться на Ніжинщині. Щоправда, пообіцяли профінансувати до кінця року, але ще не вистачає 1 млн. 200 тис. Проте обласні депутати дали обіцянку, що гроші будуть.

Раніше ми писали: В Чернігівській ОДА знайшли гроші на санаторій "Пролісок"
 
Як стало відомо сьогодні, 2 вересня, під Офісом Президента України мітингують працівники санаторію і просять врятувати єдиний у Чернігівській області дитячий санаторій "Пролісок".
 
Якщо гроші знайшли, чому ж мітингують працівники? Це журналісти mynizhyn.com дізнались у представниці колективу санаторію «Пролісок» Вікторії Пархоменко. Виявилося, що санаторій не має керівника і бухгалтера. Також санаторій вже відрізали від світла через борг за минулий місяць. 
 
"Таке враження, що санаторій не рятують, а добивають, - розповідає Вікторія. - Керівника у нас немає тому, що людина, яку ми призначили в.о., за станом здоров'я вже не може займати цю посаду, а конкурс на посаду директора оголосили так таємно, що люди в області навіть не чули про нього. Учасників і кандидатур на посаду директора немає. Бухгалтера ми взяти не можемо і проплатити РЕСу ми також не можемо, бо не маємо керівника.
 
Тож поїхали у Київ шукати правди".
 
Як вирішиться питання з санаторієм "Пролісок" буде відомо згодом. Слідкуйте за нашими новинами.
 
Наталія Нікітіна
Фото Elena Ovramenko 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: