Завантаження ...
banner

Онлайн-курс "Skills Lab: Власна справа" – долучайтесь!

Цікавитесь питаннями створення бізнес-ідеї, перетворення його у повноцінний бізнес, а також розвиток підприємницьких навичок, сучасних тенденцій та особливостей побудови бізнесу, реалізація

бізнес-ідеї, молодь, власна справа

Цікавитесь питаннями створення бізнес-ідеї, перетворення його у повноцінний бізнес, а також розвиток підприємницьких навичок, сучасних тенденцій та особливостей побудови бізнесу, реалізація ідеї, дослідження правових та фінансових аспектів, створення бізнес-моделі та його просування? Тоді ця програма точно для вас!

Враховуючи обмежувальні заходи, ми запрошуємо Вас долучитись до онлайн-курсу Skills Lab: Власна справа для ніжинської молоді!!! 

Протягом 8 занять за допомогою сертифікованих тренерів програми Ніжинського міського молодіжного центру, а також із залученням авторів програми з Центру "Розвиток КСВ", Career Hub та підписантів меморандуму "Пакт заради молоді - 2020", поєднавши теорію, практичні завдання та інтерактивні форми (так в онлайн це також можливо) будемо прокачуватись в напрямку вибудови бізнес-ідеї.
Реєстрація продовжена до 25 вересня.Термін реалізації програми - жовтень 2020р.Формат навчання - платформа Zoom.

Вік учасників - 14-35 років.

Координаторка програми в м.Ніжин - Анжела Тимченко, директорка Ніжинського міського молодіжного центру - (097)799-37-35.

Участь безкоштовна! Кількість місць - обмежена! Тому не прогавте свій шанс і реєструйтесь за формою 
https://docs.google.com/forms/d/1A1zRucCk98mG31pHqA_8h8QlHokNrgR15MrQKN1eDI4/edit?usp=drivesdk