Громадська вбиральня біля міськвиконкому вже працює. Фото

Нагадаємо, що ще 23 квітня 2020 року між будівлею міськвиконкому і Художнім відділом Ніжинського краєзнавчого музею встановили санітарний блок-контейнер. Придбали його за 150 тис. грн, гроші виділили за рішенням сесії міської ради

Нагадаємо, що ще 23 квітня 2020 року між будівлею міськвиконкому і Художнім відділом Ніжинського краєзнавчого музею встановили санітарний блок-контейнер. Придбали його за 150 тис. грн, гроші виділили за рішенням сесії міської ради.

Це друга громадська вбиральня, що функціонує в центрі Ніжина. Але понад 4 місяці ця громадська вбиральня не працювала. І ось КП "ВУКГ"

повідомило, що нова громадська вбиральня на центральній площі вже почала функціонувати. Крім того, у Ніжині планують створити мережу сучасних та доступних вбиралень, яка б повністю забезпечила реалізацію базової потреби громадян в місті. Раніше ми писали: У центрі Ніжина встановили ще одну громадську вбиральню. Фото

Днями працівники КП «ВУКГ» встановили на вбиральні вивіски, де позначається власне сама назва, графік роботи, а також розпізнавальні позначки для кабінок. Даний блок має три кабінки: для чоловіків, для жінок та окреме приміщення для техпрацівника. Крім власне унітазів, вбиральня оснащена рукомийниками та необхідними засобами гігієни: мило, туалетний папір, а також батареями опалення. В подальшому планують встановити ще одну таку громадську вбиральню в районі центрального ринку.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: