23 Квітня 2020
9897
Сьогодні, 23 квітня, між будівлею міськвиконкому і Художнім відділом Ніжинського краєзнавчого музею почали монтаж санітарного блок-контейнера. Придбали його за 150 тис. грн, гроші виділили за рішенням сесії міської ради
Повідомляє mynizhyn.com.
До ділянки, де вже становили вбиральню, підведені всі необхідні комунікації. Зараз здійснюють їх підключення.
![громадська вбиральня, санітарний блок-контейнер, монтаж](/image/news/misto/23042020_vburalnia.JPG)
![громадська вбиральня, санітарний блок-контейнер, монтаж](/image/news/misto/23042020_vburalnia2.JPG)
![громадська вбиральня, санітарний блок-контейнер, монтаж](/image/news/misto/23042020_vburalnia3.JPG)
![громадська вбиральня, санітарний блок-контейнер, монтаж](/image/news/misto/23042020_vburalnia4.JPG)
![громадська вбиральня, санітарний блок-контейнер, монтаж](/image/news/misto/23042020_vburalnia5.JPG)
![громадська вбиральня, санітарний блок-контейнер, монтаж](/image/news/misto/23042020_vburalnia6.JPG)
![громадська вбиральня, санітарний блок-контейнер, монтаж](/image/news/misto/23042020_vburalnia7.JPG)
Раніше ми писали: У центрі Ніжина з'явиться ще одна громадська вбиральня
Встановлений санітарний блок-контейнер має троє дверцят - це відподно два туалети і технічна кімната (посередині). Крім туалетів даний блок-контейнер оснащений батареями і рукомийниками. Утримувати санітарний блок-контейнер буде КП "ВУКГ".
Нагадаємо, що у Ніжині планують розмістити ще одину таку громодську вбиральню ближче до центрального ринку.
Нагадаємо, що у Ніжині планують розмістити ще одину таку громодську вбиральню ближче до центрального ринку.