Завантаження ...
banner

Вкрав банку ікри з супермаркету в Ніжині: яке покарання отримав чоловік?

18 вересня Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок у справі чоловіка, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення (проступку), передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК України


18 вересня Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок у справі чоловіка, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення (проступку), передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка).

Повідомляє mynizhyn.com.

У судовому вироку йдеться, що 28 серпня 2020 року близько 10.30 год. чоловік, перебуваючи в приміщенні торгівельного залу магазину "Велмарт", скориставшись вільним доступом до вітрини магазину, заволодів банкою ікри лососевої марки «Камчадал» вартістю 378,63 грн, яку сховав під одягом. 

Чоловік ройшовши повз касу без здійснення оплати за вказану ікру, однак був зупинений працівниками охорони при спробі залишити приміщення магазину.

Обставиною, яка пом`якшила покарання обвинуваченому стало щире каяття. Також суд зважив на те, що чоловік не працює, тому штраф чоловіку не призначили. Суд ухвалив визнати чоловіка винуватим у вчиненні кримінального проступку та призначити йому покарання у виді громадських робіт на строк 80 годин. Банку ікри повернули у супермаркет.