2 Жовтня 2020
4483
У Ніжині 1 жовтня близько о пів на дев'яту вечора на вулиці Синяківській зіткнулись «Chevrolet Lacetti» та «Opel Omega». В результаті автопригоди шестеро людей отримали травми
З її слів, за попередніми даними, 20-річний водій за кермом «Chevrolet Lacetti», рухаючись вулицею Синявською в напрямку вулиці Незалежності, виїжджаючи з другорядної вулиці на головну, не надав перевагу у русі та зіткнувся з «Opel Omega» під кермуванням 30-річного водія.
![ДТП, Синяківська, постраждалі](/image/news/misto/02102020_dtp2.jpg)
![ДТП, Синяківська, постраждалі](/image/news/misto/02102020_dtp3.jpg)
![ДТП, Синяківська, постраждалі](/image/news/misto/02102020_dtp4.jpg)
Внаслідок зіткнення травмувалися шестеро людей, а саме — водій та чотири пасажири «Opel» та пасажирка «Chevrolet». Останню шпиталізували до Ніжинської центральної лікарні.
«Всі водії на момент ДТП були тверезі. Автомобілі наразі знаходяться на штрафмайданчику. Відкрите кримінальне провадження за ст. 286 — порушення правил безпеки дорожнього руху», - каже Юлія Ковтун.
«Всі водії на момент ДТП були тверезі. Автомобілі наразі знаходяться на штрафмайданчику. Відкрите кримінальне провадження за ст. 286 — порушення правил безпеки дорожнього руху», - каже Юлія Ковтун.
![ДТП, Синяківська, постраждалі](/image/news/misto/02102020_dtp2.jpg)
![ДТП, Синяківська, постраждалі](/image/news/misto/02102020_dtp3.jpg)
![ДТП, Синяківська, постраждалі](/image/news/misto/02102020_dtp4.jpg)