Екологічна катастрофа у центрі Ніжина: висохло озеро, оголивши купи сміття

Іще цим літом в озерці, що в парку Шевченка, була вода і життя. Не питайте, яка вода, але все таки там жили навіть молоденькі виводки водяних курочок. Тепер озеро висохло і всі побачили той непотріб,

Іще цим літом в озерці, що в парку Шевченка, була вода і життя. Не питайте, яка вода, але все таки там жили навіть молоденькі виводки водяних курочок. Тепер озеро висохло і всі побачили той непотріб,


Іще цим літом в озерці, що в парку Шевченка, була вода і життя. Не питайте, яка вода, але все таки там жили навіть молоденькі виводки водяних курочок. Тепер озеро висохло і всі побачили той непотріб, яким захаращене його дно.

Детальніше про це у Фейсбук розповідає небайдужий ніжинець Леонід Руденко: "Якщо хтось недобачає, поясню, паркове озеро висохло. Зовсім! На поверхні залишилися купи мотлоху і сміття. Для того, щоб його прибрати непотрібні космічні суми грошей. Треба десять пар рукавиць, півсотні сміттєвих мішків і вантажівка. ВСЕ!".

Журналісти mynizhyn.com уточнили в Ірини Онокало, начальника управління комунального майна та земельних відносин, кому зараз належить ця територія? "На сьогоднішній день – ще орендарю, ПТ "Партнер". Якщо підпишемо всі документи і доведемо розпочате до кінця, то територія паркового озера перейде в комунальну власність", – пояснила Ірина Анатоліївна.

Нагадаємо, на останній сесії міськради депутати прийняли рішення Про внесення змін до договору оренди цілісного майнового комплексу муніципального закладу культури «Шевченківський парк» від 29.04.2000 року та до договору оренди земельних ділянок. Згідно цьому, орендар, яким є ПТ "Партнер", звільнює деякі приміщення і вони повертаються в комунальну власність.

Читайте по темі: "Парк Шевченка частково повертається ніжинській громаді"

"Якщо територія ще у власності орендарів, то хто мав би прибрати увесь той непотріб, що на дні озера?", – запитали в І. Онокало. "Орендар", – почули у відповідь.

Шкода озеро, яке гине під завалами сміття... Можливо, якби там навели лад, то і вода б до нього повернулася?

Фото Леоніда Руденка


Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: