Завантаження ...
banner

Ніжинська міськлікарня готова до надання кисневої підтримки хворим на COVID-19

Сьогодні, 20 жовтня, у міськраді відбулась робоча нарада з керівниками медичних закладів міста. Генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи

коронавірус, лікарня, кисень

Сьогодні, 20 жовтня, у міськраді відбулась робоча нарада з керівниками медичних закладів міста.

Генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Олександр Костирко прозвітував про кількість хворих на COVID-19, які перебувають на лікуванні в міській лікарні (загальна кількість 55 пацієнтів).

Олександр Костирко зазначив, що міська лікарня повністю готова до надання кисневої підтримки хворим на COVID-19: 

«Поповнення необхідних матеріалів і кисню у нас відбувається вчасно. Проблем із киснем немає жодних. Фірма, яка наповнює балони киснем знаходиться в Ніжині. Додаткові балони для кисню ми замовили. Коштів на це у лікарні вистачає. На сьогоднішній день, окрім кисневих балонів, ми маємо 28 кисневих концентраторів, які концентрують кисень з повітря. Ще 10 таких одиниць ми замовили. Також збільшуємо кількість точок для підключення кисню у дитячому відділенні».
 
Міський голова Анатолій Лінник наголосив: «На сьогоднішній день лікарі сімейної медицини не можуть фізично обстежити всіх хворих на COVID-19 і хворих із підозрою на COVID-19. Ситуація дуже складна. У місті не вистачає лікарів, а ситуація з захворюваністю на коронавірусну інфекцію така, що тенденція йде до збільшення. Ми повинні бути готовими до погіршення ситуації. Зимовий період тільки підсилить зростання захворюваності. Тому ми вже зараз повинні задіяти всі наявні резерви».

Також було зазначено, що під час першої наради з новопризначеною очільницею Чернігівської державної обласної адміністрації Анною Коваленко буде піднято питання щодо залучення лікарів та відділень Ніжинської центральної районної лікарні до боротьби з COVID-19.

За матеріалами nizhynrada
Фото з мережі