Завантаження ...
banner

Нова маршрутна мережа: у Ніжині шукають перевізників на всіх маршрутах

Виконавчий комітет прийняв рішення "Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування на території Ніжинської міської об’єднаної

маршрутна мережа, автобуси, конкурс

Виконавчий комітет прийняв рішення "Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування  на  території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 – 2025 роки".

Повідомляє mynizhyn.com.

Через конкурс оберуть нових перевізників на маршрутах міського автобусного сполучення: № 4, 5, 7, 8, 14, 15, 16, 39. Також на сукупність  маршрутів  міського  автобусного сполучення № 1 та 2, № 11, 12 та 13. Як ми вже писали перевізника через конкурс оберуть і для нового маршруту №17.


Також у даному рішенні подана нова маршрутна мережа з оптимальною кількістю рухомого складу для роботи на маршрутах в 2020 – 2025 роках по Ніжинській ОТГ.

маршрутна мережа, автобуси, конкурс
маршрутна мережа, автобуси, конкурс
маршрутна мережа, автобуси, конкурс

Разом (з резервним транспортом)  – 79.

Автобуси  від 19 і більше місць для сидіння, що працюють на маршрутах Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади у звичайному режимі, повинні бути обладнані не менше, ніж двома входами / виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.

Забезпечення додаткового виконання рейсів:

– «Космонавтів – залізничний вокзал», «А.Амосова – залізничний вокзал» – транспортні засоби маршруту №39, щоденно, у встановлений час, згідно розкладів руху;

– до зупинки «Міська лікарня» – транспортні засоби маршрутів № 1 та № 12, щоденно, у встановлений час, згідно розкладів руху;

– до НВК «Прогрес» – транспортні засоби маршрутів  № 2, 4, 11, 12, 13, 14, 15 , щоденно крім вихідних та святкових днів, для перевезення працівників підприємства у встановлений час згідно розкладів руху.