Про перемоги і здобутки ніжинських футболістів

Цими вихідними у селі Ніжинське відбувся Фінал Відкритого кубку Ніжинського району з міні-футболу 2020. Повідомляє mynizhyn.com. Серед 16 команд кращою стала ніжинська команда "Фенікс/Дружба"

футболісти, чемпіонат, турніри, перемога

Цими вихідними у селі Ніжинське відбувся Фінал Відкритого кубку Ніжинського району з міні-футболу 2020.

Повідомляє mynizhyn.com.

Серед 16 команд кращою стала ніжинська команда "Фенікс/Дружба". У фіналі зійшлися дві ніжинські команди - НДУ Ніжин і Фенікс/Дружба. Рахунок по пенальті 1:2. Найкращим гравцем команди став Хомич Станіслав.

За перше місце команда "Фенікс/Дружба" отримала Кубок і медалі.

Також варто зазначити, що дана команда представляла Ніжин на обласному чемпіонаті з футболу, але з назвою МФК "Ніжин". Ніжинські футболісти посіли друге місце на чемпіонаті області, першість здобула команда з Бахмача. Вперше за 14 років футбольна команда з Ніжина здобула на даному чемпіонаті призові місця.

Вітаємо наших футболістів і бажаємо майбутніх звершень і перемог!