Завантаження ...
banner

Тривають роботи з відновлення течії річки Остер. Фото

Хід виконання капітального та поточного ремонту гідротехнічних споруд на однойменному магістральному каналі 20 листопада в рамках спільної робочої поїздки особисто перевірили начальниця Деснянського басейнового

Остер, річка, відновлення

Хід виконання капітального та поточного ремонту гідротехнічних споруд на однойменному магістральному каналі 20 листопада в рамках спільної робочої поїздки особисто перевірили начальниця Деснянського басейнового управління водних ресурсів Наталія Грудницька та заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко. 

Читайте також: 
За фактом знищення витоку річки Остер розпочато кримінальне провадження

Так на сьогодні вже завершено капітальний ремонт шлюза-регулятора РШ №17А  та розчищено ділянку каналу протяжністю 1 км поблизу с. Печі Борзнянського району, а також розчищено ділянку каналу протяжністю 0,8 км біля села Березанка Ніжинського району. Під час цих заходів розібрано дві земляні перемички, що заважали нормальній течії води в річці. Здійснено поточний ремонт й інших гідротехнічних споруд.

Зазначені роботи здійснюються Деснянським БУВР в рамках проєкту, кошти на котрий виділені Державним агентством водних ресурсів України. Загалом його виконання дозволить поліпшити водообмін з ґрунтовими водами, збільшити пропускну спроможність каналу під час проходження весняної повені, а також ємність каналу для зарегулювання поверхневого стоку та підтримання нормального підпірного рівня. Що, в свою чергу, сприятиме наповненню водою та відновленню течії річки Остер. Роботи тривають, завершити їх заплановано наприкінці поточного року.

Деснянське басейнове управління водних ресурсів

Остер, річка, відновлення

Остер, річка, відновлення

Остер, річка, відновлення