Завантаження ...
banner
banner

Подвиг ніжинської красуні-медика зворушив усіх

Надзвичайна подія сталася о 5- й годині ранку 20 грудня у потязі підвищеного комфорту Ніжин-Київ. Тендітна, мила ніжинка Олена Бєлік прямувала до своєї роботи у Лікувально-діагностичний центр, аж раптом по гучномовцю передали, що хтось потребує медичної допомоги. 

Ніжин, медична допомога, реанімаційні дії, зупинка серцяНадзвичайна подія сталася о 5- й годині ранку 20 грудня у потязі підвищеного комфорту Ніжин-Київ. Тендітна, мила ніжинка Олена Бєлік прямувала до своєї роботи у Лікувально-діагностичний центр, аж раптом по гучномовцю передали, що хтось потребує медичної допомоги. 

Повідомляє mynizhyn.com.

Як потім виявилося, це був батько ніжинця Влада Шудри і в нього зупинилося серце. Маючи медичну освіту та добре серце дівчина відгукнулася на заклик та поспішила на допомогу людині. Діагностувавши по зовнішнім ознакам зупинку серця, не вагаючись Олена почала реанімувати літню людину. Враховуючі, що нещодавно вона перенесла операцію та реанімаційні дії потребують великої сили і витримки, їй це було надскладно, але вона не зупинялася та продовжувала виконувати свій людський обов'язок.

Ніжин, медична допомога, реанімаційні дії, зупинка серця
На щастя дівчині вистачило сил провернути людину до свідомості, Передаючи хворого команді носівських медиків, дівчина подарувала йому друге життя.


Треба зауважити, що родина хворого, в особі сина Владислава Шудри, виказала вдячність за героїзм Олені Бєлік, та теплі слова мамі Олени за виховання такої чуйної доньки. 

Ніжин, медична допомога, реанімаційні дії, зупинка серця
Тішить, що в нашому мінливому та бентежному світі досить багато людей відгукуються на заклик про допомогу.

підготувала Лілія Журко

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: