За три тижні ніжинські лісівники провели майже півтора десятка заходів по озелененню та облагородженню

Ніжинські лісівники підбили підсумки своєї роботи у рамках всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом», яку ініціювало Державне агентство лісових ресурсів. Тож за три тижні з 21 березня по 17 квітня було проведено 13 заходів по озелененню та облагородженню територій (Ніжин, Мрин, Вертіївка, Носівка, Коляжин, Дроздівка, Новоселиця, Іржавець)...

Ніжинські лісівники підбили підсумки своєї роботи у рамках всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом», яку ініціювало Державне агентство лісових ресурсів.

Тож за три тижні з 21 березня по 17 квітня було проведено 13 заходів по озелененню та облагородженню територій (Ніжин, Мрин, Вертіївка, Носівка, Коляжин, Дроздівка, Новоселиця, Іржавець), прес-тур із засобами масової інформації та екскурсія регіональним ландшафтним парком «Ніжинський», дві лекції на тему «Ліс та Людина: друзі чи вороги?», зустріч птахів із вихованцями дитячого садочка та інші.

Читати також: На Ніжинщині росте унікальний гриб, що обирає лише екологічно чисту місцевість

Все ж  офіційне завершення Акції зовсім не означає, що лісівники перестануть приймати активну участь у соціальному  житті тих містечок та сіл, де знаходяться.

У планах – ще не один захід із громадськістю та пресою, учнями та студентами. Адже головне – переламати стереотипи та навчитися жити екологічно свідомо у дружньому до людини природному середовищі.

Джерело: ДП "Ніжинське лісове господарство"