Завантаження ...
banner
banner

Вулиця Батюка "розквітла"

Вулиця Батюка "розквітла" фото

У Ніжині вже не один місяць тривають роботи з озеленення вулиць. Працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» майже кожного дня висаджують у місті квіти, чагарники, молоді дерева.

Зі слів фахівця з ландшафтного дизайну КП «ВУКГ» Наталі Довгаль, минулого року озелененням було охоплено більше двох десятків локацій. Цьогоріч додалося ще декілька: біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору і політичних репресій на вулиці Покровській, біля Будинку книги на площі М. Заньковецької, біля нещодавно встановленої гармати на вулиці Московській, біля торгівельного центру «Прогрес».

Наразі одних тільки квітів висаджено більше 10 тисяч.

На запитання журналіста «УН», скільки ще саджатимуть, фахівець відповіла: «Залишилося зовсім трішки: дві клумби на вулиці Набережній, біля першої та третьої шкіл, та деякі дрібниці».

16 червня, комунальники встановили підвісні вазони з яскравими петуніями на вулиці Батюка.

Біля пам’ятника воїнам-«афганцям» висаджено п’ять молодих ялинок, які надійшли з розплідника за тендером. «Раніше ніжинські активісти висадили на цьому місці вісім ялинок. Але за ними ніхто не доглядав, тому «вижила» лише одна. Ми вирішили виправити ситуацію», – зауважила Наталя Довгаль.

Прикро те, що ніжинці не цінують краси, яку творять комунальники: висаджені квіти і рослини постійно крадуть.

Останній випадок – днями поцупили десять кущиків вейгел на вулиці Корчагіна. «На жаль, відеоспостереженням все місто не охопиш. І біля кожної клумби охоронця не приставиш. Але ми рук не опускаємо. Поціновувачів краси у Ніжині набагато більше, ніж тих, хто її знищує. Отже, працюємо для них, для гостей міста і для себе – душа радіє, коли дивишся на цю красу», – підкреслює фахівець.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук
Фото надано КП «ВУКГ»

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: