Ніжинські колективи «РИТМ» та «КВІТИ УКРАЇНИ» підкорили Болгарію

Цьогорічні літні канікули  для 20 вихованців  зразкового аматорського  ансамблю бального танцю «Ритм»  (керівник – заслужений працівник культури України  Галина Тимошенко) та зразкового аматорського ансамблю народного танцю «Квіти України» (керівник – кандидат педагогічних наук Олександр Пархоменко)  Ніжинської дитячої хореографічної школи назавжди запам’ятаються подорожжю до сонячної Болгарії та блискучими виступами на  Міжнародному фестивалі-конкурсі «Сузіря Орфея» (Болгарія, Сонячний Берег, 23.06-02.07.2021 р.).

До конкурсної програми юних ритмівців увійшли добре відомі  ніжинцям хореографічні композиції  «Ніч яка місячна», «Словянка», «Очі сині» та бальні танці з європейської і  латиноамериканської програм  «Перші кроки з ча-ча-ча», «Весняний вальс» та композиція латиноамериканських танців «The Best». Вихованці  «Квітів України»  вперше на міжнародному рівні представили запальні «Ніжинські гуляння». 

Мальовнича природа, дружня атмосфера, високопрофесійне  журі – все це сприяло досягненню високих результатів:

- ГРАН-ПРІ, три Дипломи І ступеня (середня група, старша група, мала форма), Диплом ІІ ступеня (молодша група) – у  Зразкового аматорського  ансамблю бального танцю «Ритм»

- Диплом Лауреата І ступеня – у Зразкового аматорського ансамблю народного танцю «Квіти України».

Читати також: Ніжинський "Шанс" здобув гран-прі на міжнародному конкурсі у Болгарії

Під час перебування у сонячній Болгарії насиченими були  і конкурсна, і фестивальна програми. Відпочинок на морі  поєднувався з екскурсіями, розважальними заходами, репетиціями та концертними і конкурсними виступами. 

20 талановитих юних ніжинців отримали море вражень та позитивних емоцій,  безліч неймовірних фото, а головне – здобули безцінний конкурсно-фестивальний досвід та нові мистецькі перемоги.

Талантам завжди потрібна підтримка і допомога. Ніжинська міська рада підтримала талановитих  вихованців Ніжинської дитячої хореографічної школи,  які завжди є активними учасниками  вагомих для громади м. Ніжина загальноміських, обласних та  всеукраїнських заходів, виділивши кошти на організацію поїздки вихованців  зразкових колективів Ніжинської дитячої хореографічної школи  «Ритм» та «Квіти України» на  міжнародний фестиваль-конкурс до  Болгарії.

Дирекція та творчий колектив школи щиро вдячні за  розуміння, співпрацю  та  фінансову підтримку.  Талановиті та обдаровані діти – майбутнє Ніжина, майбутнє України. 

За матеріалами Ніжинської дитячої хореографічної школи