Спорт, дозвілля, саморозвиток: які проекти Громадського бюджету Ніжина вже реалізовані?

З 19 проектів Громадського бюджету Ніжина 2021 року, вже повністю реалізовані 14 проектів. 

Це ідеї організацій, ініціативних груп, активнихї ніжинців, покликані покращити соціальну інфраструктуру міста, дозвіллєву карту, побутові та рекреаційні умови окремих установ та закладів, тощо. 

1. «Спортивне містечко (ігровий комплекс, спортивний комплекс, вуличні тренажери) для учнів гімназії та мешканців мікрорайону (територія гімназії №2)». Даний проект на стадії виконання. Тендерні закупівлі оголошено повторно, оскільки перший тендер не відбувся через недостатню кількість учасників. Придбано комплект тренажерів на суму 66 тис.грн.

2. «Поточний ремонт частини асфальтного покриття Ніжинської ЗОШ №15 для навчальної їзди, тренувань та перегонів за адресою: вул.Об’їжджа, 123, м.Ніжин, Чернігівської області» - замовлена та виконується проектно-кошторисна документація.

3. «Розумні та веселі перерви у ЗОШ №15». Проект реалізований.

4. «Облаштування громадського простору біля пам’ятного знаку «Героїв Чорнобиля» з елементами благоустрою та дитячим майданчиком». Проект реалізований.

5. «Друга черга створення громадського простору шляхом облаштування зони відпочинку для мешканців міста на території мікрорайону Космонавтів». Проект реалізований.

6. «Сектор Спорту». Проект реалізований.
7. «WORKOUT – смуга перешкод». Проект реалізований.

Читайте також: Невеличка Ейфелева вежа може з'явитися у центрі Ніжина

8. «Історична книга Ніжинські земські лікарі та їх нащадки, до 155-річчя заснування Ніжинської земської лікарні». Проект реалізований. Книга буде презентована 18 серпня 2021 року у Центральній бібліотеці.

9. «Створення спортивного майданчику в районі Шевченка МШС». Проект реалізований.

10. «Світ медіа стає ближчим». Проект реалізований.

11. «Молодь Records». Проект на стадії виконання.

12. «Облаштування доріжок в Графському парку». Повторно оголошений тендер.

13. «Клумба нашої мрії» - після проведення тендерних процедур, укладено договір від 19 травня. Роботи по улаштуванню клумби виконані на 50%. Роботи будуть завершені після укладання асфальтного покриття по вул.Богуна.

14. «Створення простору для занять із стрітболу «Стрітбол-Ніжин»» (додається). Проект реалізований.

15. «Встановлення спортивного комплексу ВОРКАУТ для мешканців мікрорайону по вул. Незалежності». Проект реалізований.

16. «Облаштування громадського простору для активного відпочинку та гармонійного розвитку дітей дошкільного та шкільного віку «Smile» м.Ніжин, вул. 3-й мікрорайон, буд. 13,14,15.». Проект реалізований.

17. «Облаштування громадського простору для активного відпочинку та гармонійного розвитку дітей дошкільного та шкільного віку «Smile» м.Ніжин, вул. 3-й мікрорайон, буд. 2, вул. Шевченка, 89». Проект реалізований.

18. «Облаштування гімнастичного дитячого комплексу «Будівельник»». Проект реалізований.

19. «Облаштування простору для дітей та молоді сіл Паливода та Наумівське Кунашівського старостинського округу». Проект реалізований.  

Джерело: Ніжинрада