Підсумки конкурсу «Як змінився Ніжин за 30 років?» від MYNIZHYN.com

З нагоди 30-ліття української незалежності MYNIZHYN проводив конкурс фото та історій «Як змінився Ніжин за 30 років?». Настав час підвести підсумки. 

З нагоди 30-ліття української незалежності MYNIZHYN проводив конкурс фото та історій «Як змінився Ніжин за 30 років?». Настав час підвести підсумки. 

Згідно умов, треба було запропонувати свої варіанти змін у Ніжині за останні 30 років у форматі фото та історії.

Це могли бути будівлі, вулиці, території, простори та інші, місця що змінили життя міста, важливі у контексті всього Ніжина.

Читайте також: Як змінився Ніжин за роки незалежності? + Конкурс

Найкраще із завданням упоралася ніжинка Марина Овраменко. Жінка не лише підготувала цікаві фотоколажі, а й інформативний опис до них.

Робота пані Марини:

"Нелегко описати все в одному фото...  Але дійсно ми йдемо вперед з часом. Пам'ятаю гойдалки лише у школі № 9, а зараз майже у кожному дворі, роблю на цьому акцент бо вже матуся. Спортивні майданчики просто неба, стадіон Спартак і до нього ціла низка...

Дійсно, драматичний театр, Бернес двічі з'явитися встиг :) А скільки завдяки перейменуванню вулиць з'явилося нових назв та їх вказівників. Архів, не можу промовчати, церква Іоанна Богослова, стала доступною для кожного вірянина не тільки проходячи повз, а і її служби і не тільки тут, а ще 3-й мікрорайон, Благовіщенський собор став сяяти білими фарбами, а не як раніше сірість! Є Графський парк, так з пам'ятником з'явився і парк Чорнобильцям, парк Ветеранів разом, мабуть з найостанішою пам'яткою архітектури такого масштабу "Борцям за Незалежність", але на жаль окрім центрального парку Шевченка...

Доступність транспортної інфраструктури міста, починаючи (що пам'ятаю) з ЛіАЗу змінилися на ПАЗ, Ікарус-гармошку (згадую з посмішкою), РАФіки по 40 коп. за проїзд... Газелі, Рута :)

А черга за хлібом, змінилася на доступні в кожному районі мереж супермаркетів. А дні народження з хатніх умов перенеслися до кафе, барів, ресторанів і т.д. Багато що можна згадати...

Для реалій, умов конкурсу, візьму улюблене місце мабуть всіх дітей у спеку - Фонтан на Гоголівській"

На переможницю чекає приз - сертифікат до відомого ресторану. 

Дякуємо всім за участь! Слідкуйте за іншими активностями MYNIZHYN.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: