Чи піднімуть ніжинцям тариф на тепло?

Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та постачання гарячої води по товариству з обмеженою відповідальністю «НіжинТеплоМережі» - такий проект рішення сьогодні розглядав виконавчий комітет.

«Тепломережі, відповідно до росту цін на енергоносії, прорахувало економічно обґрунтований тариф по всім категоріям споживачів. Діючий тариф встановлений перед минулим опалювальним сезоном – закінчився. Виносимо на розгляд встановити новий тариф для всіх категорій споживачів на вже новий опалювальний сезон", - зазначила Любов Ісаєнко, керівник «НіжинТеплоМережі».

Нагадаємо, що  5 жовтня у Ніжині деякі котельні запустили – тепло стало у ніжинській центральній міській лікарні, пологовому будинку та дитячому будинку-інтернаті.

 «Відповідно до прохання медичних закладів опалювати їхні приміщення, - продовжує Любов Ісаєнко, - Ми з 5 жовтня подаємо туди  тепло в нічний час - з 22.00 до 6.00. Температура понизилася. Надійшов лист від однієї медичної установи про те, щоб опалювати приміщення  цілодобово. Сьогодні до 10 годин «НіжинТеплоМережі» повинні перезаключити договір з відділом баласування «Чернігівгазу» про  розмір відбору газу (взяти більші об’єми) і розпочати опалювальний сезон так , як просять наші медичні установи. Так, як новий тариф не установлений, і ще не діє, то подаємо тепло у ці заклади ще по старим тарифам».

 «Це потрібно  зробити терміново. В медичних установах  має бути тепло цілодобово.  – наголосив перший заступник міського голови Федір Вовченко.

Що стосується тарифу, то його пропозиція така: «30 вересня було підписано меморандум, що до ціни на газ і її ще до кінця не врегульовано. Я вважаю, що сьогодні потрібно прийняти тариф для бюджетних та інших установ, а для населення не приймати, поки не буде чіткого роз’яснення від НАК «Нафтогаз України”, кабміну, що до ціни на газ для населення. Така моя пропозиція».

  Дане рішення мають відкоригувати і прийняти його з вищезазначеними змінами.

Тетяна Марченко

Читати по темі: Про ситуацію з опалювальним сезоном в області та, зокрема, у Ніжині - говорили в студії ""Суспільне Чернігів" ". Відео