Завантаження ...
banner

Таке є тільки в Ніжині…

Таке є тільки в Ніжині… фото

До 200-літнього ювілею університету була оновлена одна з кімнат музею історії Ніжинської вищої школи. Нова інтерактивна музейна локація в оригінальний спосіб фіксує зміни та тенденції розвитку Ніжинського державного університету у 21 ст.

В одному із залів музею «Ніжинської вищої школи» НДУ ім. М. Гоголя розміщено унікальний арт-об’єкт у техніці скетчінг - це техніка малювання швидких малюнків. Унікальність малюнку у тому, що він виконаний не олівцем чи фарбами,  а  - "намальований" дротом. Це робота ніжинської  художниці Ніни Кущенко. Її авторська ідея, над її втіленням  майстриня працювала  пів року.

 «Хотілося зробити щось, що буде нести, і смислове навантаження і має емоційне наповнення і, звичайно, щоб такого ніде не було. Скетчі зараз актуальні, але в такому вигляді є тільки в Ніжині. У основному, це швидкий начерк на папері, в моєму випадку - це дріт, працювати з ним довелося кілька місяців, аби він тримав форму, вибрала перетин по більше, як наслідок гнувся  він тільки за допомогою інструментів», - розповіла читачам mynizhyn.com Ніна Кущенко.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: