Завантаження ...
banner

Сергій Боршош продав пай, а невдовзі зник

Сергій Боршош продав пай, а невдовзі зник фото

У Ічні розшукують 30-річного Сергія Боршоша. Чоловік безслідно зник увечері 30 листопада.

— Батьки наші покійні. Я мешкаю в Києві, а брат залишився в Ічні. Він ніколи раніше не зникав. Та й куди йому податися? Якщо і міг у когось залишитися на ночівлю, коли вип’є, то на ранок завжди приходив додому. Через те, що випивав, ми іноді сварилися. Іїї я давно не сердилася. Переказувала йому гроші на картку брат же..., — зітхає 34-річна Інна Діденко, сестра. — Що Сергій зник, я дізналася тільки 4 грудня.

З’ясувалося, що брат 30 числа був у місцевому барі на дні народження. Куди, з ким пішов з бару? Мені достеменно невідомо. Я підняла київську поліцію, чернігівську, написала заяву. Упевнена, серед ночі нікуди не поїхав. Сказала його знайомим: «Ви щось не договорюєте». Так вони накинулися на мене: «Він тобі не потрібний був, а тепер ти приїхала за грошима?»

Наша мама померла шість років тому. Лишився пай. Коли зайшла мова, як оформити спадок, вирішили, що дешевше обійдеться не ділити. Оформила на Сергія, бо він з мамою жив. А він віддавав мені половину того, що отримає, як орендну плату. Вона десь вісім чи вісім з половиною тисячі гривень. Так і було до цього року. Як тільки гроші приходять, мені дзвонили з пошти. Я приїздила, і Сергій віддавав мою частину. Та цьогоріч стали на карту перекидати, і я навіть не знала, що він отримав за пай. А коли приїхала до Ічні на його пошуки, з’ясувалося, що він недавно продав пай. І родичі, і знайомі про це мені не повідомили, бо, бачте, Сергій попросив цього не робити. Пай — близько трьох гектарів. Мені сказали, що продав він його за 120 тисяч гривень. Та кому? Ніяких підтверджувальних документів я вдома не знайшла. А на картці Сергія лишилося 75 тисяч гривень. Я її заблокувала, аби гроші теж не зникли, як і брат. Бо він позичав багатьом.

— Інно. поліція пробивала його місце знаходження через телефон?

— Наскільки мені відомо, телефон брат загубив за кілька днів до зникнення (за інформацією чернігівської філії «Пошуково-рятувальної волонтерської асоціації», телефон знайшли наступного дня на зупинці. — Авт ).

— А камери відеоспостереження правоохоронці перевіряли?

— Ще ні (розмовляли 6 грудня). їм потрібно підготувати запит, щоб отримати інформацію з камер.


— До ясновидців зверталися?


— Ще-ні. Я дуже хочу, щоб брат знайшовся живим.

* * *

— Ми святкували три рочки нашої дитини. Сергій — двоюрідний брат мого чоловіка. Ми пішли раніше з кафе. Сергій лишився з кумом. А потім вони розійшлися. Куди Сергій пішов, кум не пам’ятає. Від кафе додому недалеко. Асфальт там рівний, каналізаційних шахт немає, закинутих хат також. Обійшли всіх його знайомих,—журиться 27-річна Яна Товт з Ічні.

— Які маєте версії, живий чи ні?

— Не знаю. Думки закрадаються про найгірше.

Прикмети Сергія Боршоша: зріст 160-165 сантиметрів, худорлявий, волосся темне, очі блакитні. Був одягненим у чорну шапку, синю стьобану куртку.

Якщо ви бачили цю людину чи знаєте, де його знайти, наберіть «102». Це ж безкоштовний дзвінок.

«ВісникЧ» №49 (1856) від 9 грудня 2021, Валентина Остерська

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: