31 Грудня 2021
1378
![Ніжинські ювенальні поліцейські продовжують марафон добрих справ фото Ніжинські ювенальні поліцейські продовжують марафон добрих справ фото](/image/news_small/2021/12/31_104057_news2_31122021_gjhghj.jpg)
30 грудня поліцейські сектору ювенальної превенції Ніжинського районного відділу поліції разом із місцевим меценатом привітали дітей-сиріт, які виховуються в прийомних сім'ях.
Поліцейські подарували дітям солодощі та святковий настрій. Дітлахи ж порадували правоохоронців щирими усмішками та пообіцяли бути слухняними і чемними у новому році- повідомляє Поліція Ніжинського району
17 грудня, в рамках акції "Мій подарунок - твій подарунок", ювенальні поліцейські Ніжинського райвідділу поліції відвідали вихованців комунального закладу "Комарівська гімназія" та Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.
Діти отримали подарунки та солодощі, а поліцейські - неймовірний заряд позитиву та святковий настрій: ювеналів зустріли віршиками, піснями та щирими обіймами! Нехай кожна дитина у світі буде щаслива.
![Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят и в помещении)](https://scontent.fdnk3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/267782336_128624079616092_7643293006602478074_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ZlUVP21qGlMAX-RAIMa&_nc_ht=scontent.fdnk3-2.fna&oh=00_AT8E189PGIc5rac1tl0KkqKK8Plqe7mx8sQxFEj6_kjGzg&oe=61D47097)