Завантаження ...
banner
banner

Про платіжки на тепло в ніжинських оселях

Про платіжки на тепло в ніжинських оселях фото

17 січня міський голова Олександра Кодола провів оперативну нараду.  На початку  в.о.директора ТОВ «НіжинТеплоМережі» Любов Ісаєнко надала роз’яснення щодо нарахувань за тепло, які отримали ніжинці.

«При передачі інформації про рахунки з особистого кабінету ТОВ «НіжиТеплоМережі» до Приватбанку та Ощадбанку відбувся збій. У платіжках за тепло відобразилося нарахування за листопад і грудень місяць. Збій був ліквідований на другий день», - пояснила Любов Ісаєнко .
Нарахування, які проводить підприємство з 5 листопада 2021 року введені нові правила розрахунку за тепло відповідно до Постанови Кабміну від 5 листопада 2021 року, у тарифі з’явилася графа «За абонентське обслуговування». Плата за абонентське обслуговування є необхідною. Раніше ця плата була в затвердженому тарифі, а зараз це як окрема послуга. Введено обов’язково повірку теплового лічильника підприємством, а не особисто споживачами. За рахунок даної абонентської плати «НіжинТеплоМережі» проводитимуть повірку тепла. Зокрема, на поточний опалювальний сезон заплановано повірку 65 будинкових лічильників. На це потрібно 500 тис. гривень.
Також є нововведення як різниця в тарифі. За рахунок місцевого бюджету сплачено вже 6 млн.грн. за різницю в тарифі за жовтень та листопад 2021 року. Це спричинено тим, що споживачі тепла сплачують за надану послугу по тарифах 2018 року.
Міський голова Олександр Кодола зауважив, що в міському бюджеті заплановані кошти на відшкодування різниці в тарифах. За різницю в тарифах на опалення для населення у 2021 році передбачено було 13 млн грн., з який 6 млн. вже сплачено, на 2022 рік за попередніми підрахунками заплановано 27 млн.грн. Для потреб бюджетної сфери збільшення на рівні 24 млн.грн. Разом це 57 млн., які б ми могли витратити на соціальні потреби міста, а держава передає невластиві повноваження на міста.  

Зі інф. відділу інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Читати по темі: Чи зросли у Ніжині ціни за тепло? Коментар.

Відбулась щотижнева оперативна нарада. Тарифи за опалення не змінилися

Відбулась щотижнева оперативна нарада. Тарифи за опалення не змінилися

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі