Завантаження ...
banner
banner

Як оплатити комунальні послуги картою єПідтримка

71_tn.jpg

З 14 лютого 2022 року клієнти Альфа-Банку Україна від 60 років зможуть сплатити комунальні послуги коштами з картки єПідтримка. Також для всіх клієнтів додається ще одна категорія, на яку можна витратити 1000 гривень від держави, а саме – передплата періодичних друкованих видань в «Укрпошті», МСС код – 9402.

Альфа-Банк Україна одним із перших запропонував оформити картку єПідтримка у грудні 2021 року. З моменту запуску картку оформило понад 310 тис клієнтів. Більшість із них – близько 98% користуються
цифровою карткою, яку можна оформити у Sense SuperApp лише за кілька хвилин. Клієнти банку вже витратили 110 мільйонів гривень на придбання товарів у межах обраних державою категорій. Так, понад 31% із цих коштів витрачено на книги, 23% на кіно, на квитки в театр, спорт та залізничні квитки – по 11%, ліки – 10%, концерти та туристичні послуги – менше ніж 3%.
Отримати 1000 грн за програмою єПідтримка в Альфа-Банку можна як на цифрову, так і на пластикову картку.

Для оформлення цифрової картки клієнту необхідно:
1. Завантажити/оновити цифровий банк Sense SuperApp.
2. У розділі «Продукти» необхідно обрати та оформити картку єПідтримка.
3. Після оформлення картки в Sense для отримання грошей необхідно подати заявку та обрати рахунок картки у додатку Дія.
Оформити пластикову картку можна у відділеннях Альфа-Банку. Карти видаються новим клієнтам, яким недоступне оформлення цифрової картки.

https://alfabank.ua/

По темі: Де в Ніжині можна витратити 1000 за вакцинацію