Завантаження ...
banner
banner

На Ніжинщині активно триває формування батальйону територіальної оборони

274322490_625902845144602_5287980756961699104_n.jpg

На Ніжинщині активно триває формування батальйону територіальної оборони, тобто набір особового складу за контрактом, а також формування складу резервістів батальйону – набір на службу в резерві. Окрім цього, ведеться робота з облаштування місць дислокації підрозділу, налагодження умов несення військової служби та побуту.

Щоб стати резервістом, записатися до лав сил територіальної оборони, потрібно вступити на військову службу за контрактом у резерві. Службу у військовому резерві проходять громадяни України, які за своїми професійно-психологічними характеристиками і станом здоров’я придатні до такої служби.
Громадяни, які не проходили військову службу, також можуть проходити службу у військовому резерві. Резервістами вони стають одразу після укладання контракту на проходження служби у військовому резерві. Важливо, що військовослужбовці та резервісти ТрО виконуватимуть завдання виключно у своєму краї, поза районами ведення бойових дій. Проте, за рішенням головнокомандувача ЗСУ, підрозділи ТрО можуть виконувати завдання в інших регіонах.
Укласти контракт про проходження служби у військовому резерві можуть громадяни України, віком від 18 до 60 років, незалежно від статі, за винятком осіб, які перебувають в оперативному резерві першої черги (приписані до бойових військових частин).
Відтак, потрібно звернутися до Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Ніжин, вул. Редькінська, буд. 6, або за одним із номерів: (093) 358-91-09, (04631) 7-18-21.

 

Важливо! Служба у військовому резерві – це можливість одночасно будувати цивільну та військову кар’єру.

 

Резервісти – особи, які проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України і призначені для виконання завдань тероборони у мирний час та в особливий період. До речі, у разі підписання контракту з підрозділом ТрО резервісти під час навчання чи виконання завдань мають такі ж соціальні гарантії, що й військовослужбовці ЗСУ.

Джерело Ніжинська районна державна адміністрація

Читати по темі: Вступити до лав територіальної оборони може кожен, хто хоче захистити свій край