Завантаження ...
banner
banner

ТОВ «Чернігівгаз Збут»:оголошує канікули для побутових споживачів та стабільно забезпечує газом всіх споживачів.

gaz-zbut.jpg

Не зважаючи на російську агресію, ТОВ "Чернігівгаз Збут", що працює під брендом ТВІЙГАЗ ЗБУТ, працює над забезпеченням стабільного газопостачання у домівки українців.

Ми продовжуємо постачати газ за встановленими до 01 травня 2022 року тарифами «Твій газ Річний» і «Твій газ Рівномірний платіж» за ціною 7,99 гривень за кубічний метр.

Наразі ми не відключаємо наших клієнтів за борги і готові надати канікули по сплаті за спожитий газ.

Ми кожного дня працюємо над тим, аби країна максимально, наскільки це можливо, була забезпечена газом та електроенергією.

Всі онлайн-сервіси ТВІЙ ГАЗЗБУТ і 104.ua працюють стабільно. Оператори контакт-центру 104.ua намагаються не пропустити жодного дзвінка. На жаль, частина Клієнтських просторів 104.ua і та точки контакту на територіях, де тривають обстріли і є загроза повітряної атаки, не працює.

Також повідомляємо, в зв’язку зі ситуацією в державі ми призупиняємо дію акції «Сплачуйте за газ через Viber-bot ТВІЙ ГАЗЗБУТ – отримуйте місяць кіно на SWEET TV». Обіцяємо, що всі отримають подарунки та місяць кіно, коли Україна переможе.

Що стосується газопостачання юридичним особам. На сьогодні ми маємо обмежений ресурс природного газу та електроенергії на березень. Якщо у вас є потреба, просимо терміново зв’язатися менеджерами ТОВ "Чернігівгаз Збут".

Ми пропонуємо ресурс з нульовою націнкою, виключно за ціною його закупівлі!

Наразі ми не відключаємо клієнтів ані за борги, ані за небаланси. Головне – це зберегти стабільну роботу підприємств, особливо тих, які мають відношення до критичної інфраструктури.

Ми кожного дня працюємо над тим, аби країна максимально, наскільки це можливо, була забезпечена газом та електроенергією.

Впевнені, що перемога буде за нами! Бо це наша країна і наша земля!

«ТВІЙ ГАЗЗБУТ». Надійний та зручний для кожного.