Ніжинщина: Дмитро Суярко здобув ще одну бронзу

Ніжинщина: Дмитро Суярко здобув ще одну бронзу фото

Україна здобула три медалі у передостанній день Паралімпіади-2022. І наближається до позначки у 30 нагород. Збірна України здобула три медалі у передостанній день Паралімпійських Ігор, що проходять у Пекіні. Вдалося це у дисципліні лижних перегонів, в якій виступають українські параатлети.

Перше "золото" на Паралімпіаді-2022 здобула Олександра Кононова. У гонці на середню дистанцію вільним стилем (клас - стоячи) Кононова показала найкращий результат, фінішувавши з перевагою у 27 секунд над канадкою Наталі Вілкі.

У тій же гонці "бронзу" здобула Ірина Буй - друга медаль для української параатлетки після "золота" у гонці на середню дистанцію у біатлоні. У кроці від нагороди зупинилася ще одна українка Людмила Ляшенко - вона посіла четверте місце.

Ще одну нагороду для України приніс параатлет Дмитро Суярко з Вертіївки (клас спортсменів із порушенням зору). Він здобув бронзову нагороду, поступившись канадцю Браяну Макківеру з результатом у 1:01 хвилини.