Завантаження ...
banner

Вправними діями підрозділів ОК «Північ» розбита бригадно-тактична група

275799688_2097794773734643_796381228892946013_n.jpg

За минулі дві доби оборонці Чернігова знищили значну кількість ворожої техніки на околицях міста та в прилеглих селах району. Зокрема артилерійськими підрозділами військ ОК «Північ» розбито до 80 одиниць техніки, яка намагалася форсувати річку для просування в київському напрямку, чим значно їхні плани.

Військові частини та підрозділи оперативного командування "Північ" продовжують успішно виконувати завдання щодо захисту нашої рідної Чернігівської землі від "руських асвабатітелей".

Цього разу не пощастило танковому підрозділу, який мав на меті безперешкодно пройти через наших оборонців і висунутись в напрямку столиці України.

Але наші військові - це міць, героїзм та професіоналізм.

Після запеклого бою ворог практично був знищений, а танкістам армії окупанта так і не судилося побачити столицю нашої Батьківщини.

Також у ніч з 11 на 12 березня розбита колона техніки 228 мотострілкового полку 90 танкової дивізії збройних сил російської федерації, яка б мала забезпечувати логістику ворога. Два дні палали у вогні автомобілі з паливом, боєприпасами та озброєнням.

На околицях обласного центру українські військові виявлені та знищили два командно-спостережні пункти БТГр противника зі складу 35 омсбр (м. Алейськ, Алтайський край).

Крім того, оборонцям Чернігова вдалося ліквідувати ворожу диверсійно-розвідувальну групу.

Попри все, ворог продовжує наносити авіа- та ракетні удари по цивільним об’єктам та житловим будинкам Чернігова, вбиває мирне населення, руйнує житло, не зважаючи на Міжнародне право та правила ведення бойових дій.

 

Оперативне командування "Північ"