Завантаження ...
banner
banner

В Чернігів доставлено гуманітарну допомогу

277148642_1380920122347783_7726942904810657256_n.jpg

Пишаємося тобою Юрій Ревун ! Ти справжній герой ! На таких як ти тримається наша Україна, тримається рідний Чернігів!

Вчора була доставлена гуманітарна допомога з Польші м. Gmina Krzeszyce в міста Чернігівськой області Ніжин та Чернігів 20-ти тонна фура на суму приблизно на 100тис.євро. Це дуже важливі товари для населення Чернігова, тер оборони, ЗСУ - потрібні медикаменти (антібіотики, знеболювальні, зарознижувальні препарати), продукти харчування, консерви м‘ясні та овочеві, дитяче харчування, теплі спальні мішки, каремати, пауербанки та інші.

Це було складно і дуже небеспечно! Майже 2 тижні щоденної роботи, де Юрій проявив всі свої найкращі якості - досвід капітана далекого плавання на грузових кораблях, директора ФОП грузові перевезення, дипломатію, комунікабельність, силу волі, хоробрість і патріотизм!  Адже їхати з Києва до Чернігова бояться всі водії, окрім наших Чернігівських! Бо в Чернігові «сикунів нема», як казав наш Мєр Владислав Атрошенко! 

В такий складний воєнний час робили все разом - вийшли через особисті знайомства на мера міста Гміни, зробили лист від нашого мера Чернігова, знайшли перевізника з Польші на Луцьк, проїхали пів України, щоб контролювати розгрузку, знайшли з великими труднощами машину на Чернігів ( зв’язку не було інколи навіть з адміністрацією)… а далі сам супроводжував грузову машину попереду на моїй машині, бо знаєте то такий « шлях життя», а для деяких став останнім шляхом в житті…розстріляли…

Мене не пустив, сказав що хтось повинен подбати про майбутнє наших дітей…

В Че зробив дуже багато справ - відкрив завалений склад продуктів, роздав харчі людям, доставив їжу для відірваного від міста района, відправив машину з харчами та теплими речами на передову, вивіз з міста колону з п‘яти машин по «шляху життя», довіз до кордону… дуже вдячна, що серед цих врятованих людей були моя мама та моя улюблена бабуся, а ось мама Юрія залишається в окупованому рашистами селі, зв‘язку нема…

Читаю сьогодні звернення голови Чернігівської ОДА, що сьогодні отримали гуманітарну допомогу Чернігів та Ніжин та серце переповнюється гордістю за таких же волонтерів, як і наш Юрій, які рятують людські життя… завдяки яким тримається Чернігів!

Хочу подякувати всім, хто підтримував, допомогав нам. Дякуємо дружньому народу Польщі - нашим справжнім братам та сестрам. Дуже дякую заступнику голови Чернігівської областної ради Nina Lemesh за підтримку і допомогу, за те, що ви залишаєтеся в такому зараз небезпечному місті і робите все можливе і неможливе.

Радіємо сім‘єю, що повернувся живий! Але Юрій не може спати спокійно, вже планує як доставити наступну гуманітарку для нашого міста. Хто нас знає, кому небайдуже наше місто, друзі допомагайте! Потрібні кошти на соляру для машин для перевезення гуманітарки! Поки вкладаємо свої кошти, а зараз це немалі суми! Хто може допогти Чернігову, пишіть мені в лічку!

Тримайся Чернігів, ми с тобою! Кожен робить свою справу! Всі хто в місті - ви герої!!! Слава Україні! Слава Героям!

 

 

Зі сторінки Юлія Бориско