Завантаження ...
banner

У Ніжині пошкоджені 25 багатоповерхових і 60 приватних будинків

0.png

Ніжинський міський голова Олександр Кодола в етері телеканалу Еспресо прокоментував ситуація в місті. Ніжин потроху повертається до нормального життя. Налагоджується інфраструктура, але є і руйнування. Основні тезиси від міського голови.

Усі комунікації в Ніжині відновлено. Місто забезпечено теплом, газом і водою.

Понад місяць Ніжин був на лінії фронту, з першого дня війни. На сьогодні ми підраховуємо збитки. Зараз ситуація в місті контрольована, спокійна. Ворог відступив з території Чернігівщини.

Пошкоджено понад 25 багатоповерхових будинків, це пошкодження покрівлі, скла. Понад 60 приватних будинків і ця цифра збільшується, оскільки люди повертаються додому і виявляють, що їхні господарства пошкоджені. Три будинки повністю знищені, зруйновані ракетно-бомбовими ударами.

Також, є серйозні пошкодження однієї зі шкіл міста, одного садочка, котельні, навіть міського кладовища.

З родинами пошкоджених будинків ведеться робота, головне завдання наразі - надати їм тимчастове житло та забезпечити всім необхідним. Також міський голова прокоментував ситуацію з комунальними службами і послугами Ніжина:

 

Загалом інфрастуктура міста майже повністю відновлена. Були тимчасові перебої з електропостачанням. Також у зв'язку з аваріями, які були м місті та за його межами, були перебої з постачанням тепла. Наразі всі комунікації в Ніжині відновлені, і всі місто забезпечене і теплом, і газом, і водою, і електроенергією, і зв'язком. Тому хочу у черговий раз подякувати всім комунальним службам, які з 24 лютого поруч зі мною завжди були на місці. Кожного дня, зранку і ввечері ми проводили оперативні наради задля того, щоби підтримувати життєдіяльність міста і оперативно реагувати на всі виклики.