Завантаження ...
banner

Про головне в Ніжині: можна проводити почесні поховання захисників

123456.jpg

За повідомленням керівництва держави, ЗСУ не надаюуть жодної інформації про втрати зі сторони України. У ніжинців виникало питання стосовно поховання наших захисників.

Представник Ніжинського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки повідомив, що у зв'язку із закінченням активної фази бойових дій в нашій області, тепер ми можемо проводити заходи з поховання за участі громади.

На даний час триває мобілізація.

Щодо державної гуманітарної допомоги. Наразі гуманітарний вантаж від Уряду, який надійшов для Ніжинського району - розвантажується. В першу чергу будуть видаватися продуктові набори особам, які отримують субсидію. А це 6011 осіб.

На сьогодні в управління соціального захисту населення зареєстровано 1566 внутрішньо-переміщених осіб.

На виконання міської цільової програми з надання пільг на оплату житлово-комунальних та інших послуг на 2022 рік управлінням соціального захисту населення перераховано кошти надавачам послуг для відшкодування пільг з оплати житлово-комунальних послуг сім’ям загиблих військовослужбовців за березень 2022 року на суму 8 155,94 грн.

Міська лікарня працює як лікарня інтенсивного лікування другого рівня. Від Всесвітньої організації здоров’я надійшов потужний електрогенератор. Всі відділення працюють.

Сімейні лікарі надають допомогу у звичному режимі.

Освітяни продовжують навчати дітей онлайн та готуються до ЗНО.

Підприємства – надавачі комунальних послуг здійснюють планові та відновлювальні роботи на мережах. Зокрема, сьогодні будуть проводитись роботи по заміні запірної арматури на центральному водогоні по вулиці Шевченка.

Управління житлово комунального господарства та будівництва продовжує роботи з благоустрою в місті. Планують приступати до поточного ремонту доріг.

Управління комунального майна продовжує проводити інвентаризацію комунального майна.

Ніжинська міська рада

Титульне фото ілюстровано з мережі