Завантаження ...
banner

Порядок надання статусу учасника бойових дій

imgonline-com-ua-resize-emltvvkxokra-e1522681577122.jpg

Міністерство у справах ветеранів України розробило Порядок надання статусу учасника бойових дій (УБД) членам добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ).

Про його основні деталі розповів перший заступник міністра у справах ветеранів, Герой України Олександр Порхун під час прямого включення до інформаційного марафону національних телеканалів.

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України. Верховна Рада змінами до закону "Про основи національного спротиву" надала можливість членам добровольчих формувань тергромад виконувати завдання із захисту України не лише в межах своєї територіальної громади, а й боронити державу безпосередньо на лініях бойових дій.

Коротко про порядок. Це буде звернення від трьох сторін: безпосередньо командира добровольчого підрозділу, в якому доброволець проходив службу. Клопотання командира Територіальної бригади, до сил якої входить добровольче формування. І також клопотання керівника територіальної громади, на базі якої було створено дане добровольче формування. І два свідчення військовослужбовців, з якими доброволець виконував завдання із захисту нашої держави.

Чернігівський обласний ТЦК та СП