Завантаження ...
banner

"СОНЯХИ МИРУ" – з Ніжина до Австралії! Роботи юних ніжинців

286361351_2123670024449481_6394842642398807757_n.jpg

За підтримки австралійської художниці Жанет Макклафен флешмоб "ОБЕРЕГИ УКРАЇНИ" Центру естетичного виховання м. Шостка Сумської області перетворився на масштабний Міжнародний проєкт "СОНЯХИ МИРУ".

До нього долучилися діти з усієї України та багатьох країн світу. Організатори проєкту МГО "Міжнародна освітньо-культурна Асоціація", представництво Асоціації у Великобританії і Британський благодійний Фонд SECD, Міжнародна молодіжна мистецька платформа "ГАРМОНІЯ" поставили за мету об'єднання зусиль дітей і молоді світу у підтримці України засобами мистецтва у цей страшний час жорстокої рашистської агресії, звірств і геноциду української нації.

Юні ніжинські митці також зробили свій внесок у створення Міжнародної арт-інсталяції "СОНЯХИ МИРУ" – ОБЕРЕГУ для УКРАЇНИ і всієї ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ!

Всього з Ніжина було надіслано 15 соняхів. Талановиті юні ніжинці із СЮТ та ЗОШ №15 створили неймовірно прекрасні роботи, які надихають та вражають. Діти упродовж тижня створити творчу роботу-оберіг на тканині розміром 30х30 см з національним символом України – соняшником, та вчасно відправили власноручні часточки символічного панно із квітів сонця і миру до австралійської майстрині з квілтингу.

Вихованки СЮТ: Кардаш Софія та Млскаленко Олександра ( (гурток «Народні ремесла», керівник С. В. Старостенко

 

 

Учні ЗОШ №15, м. Ніжин:

Дем'яненко Софія, Ігнатчук Микола, Максименко Марія, Ващенко Руслан, Ситник Аліна, Лисивець Ярослав, Головенко Ілля, Жимань Мілена, Склярук Вероніка, Кобзар Олександр, Соколова Ніколь, Осталецька Єлизавета, Тарасенко Аріна (13 учнів 3-Б класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №15, вихованці ЗХК "Фітодизайн" НБДЮ (вчитель Л. Б.Петренко

Мандрівники світла, нескореності й незламності "соняхи миру" з різних куточків України були зібрані в Тернополі, а потім вирушили до Великої Британії, а вже звідти – до Австралії, щоб там об’єднатися зі всіма іншими, які прибудуть туди чи не зі всього світу. Після того як авторкою проекту Janno Mclaughlin будуть зібрані усі клаптики, які вже надійшли з України, Великої Британії, Австралії, Америки, Бразилії, Грузії і які ще надійдуть, будуть зшиті в одне гігантське полотно, яке потім з Австралії подорожуватиме світом, буде представлене в найвідоміших місцях столиць різних країн і, нарешті, прибуде до України як символ цілісності,гідності та свободи!   

Дякуємо юним талановитим ніжинцям за те, що вселяєте надію і даєте змогу іншим побачити незламність та нескореність нашої неньки України! Разом до перемоги!