Завантаження ...
banner

Чи будуть ніжинці переходити на індивідуальне опалення?

1636723632_a76f16c147fc8a6087b1.jpg

Споживання газу в Україні суттєво впало через серйозні руйнування інфраструктури внаслідок бойових дій. Також окупанти знищили або пошкодили деякі газові родовища, де здійснювався видобуток.

На нараді міської ради Ніжина розглядалось питання переходу будинків на індивідуальне опалення як поквартирно, так і всім будинком. Абоненти, які використовують індивідуальне опалення, можуть легко контролювати обсяги використання газу.

Розглядали питання шляхів зменшення використання природного газу, а також нові можливості та подальші кроки в цілях економії споживання газу, конкретні заходи реконструкції теплових мереж та оптимізації подачі теплоносія. Сьогодні у Ніжині ведеться системна робота з оптимізації центральної системи опалення.

Позитивним моментом є бажання всіх зацікавлених сторін, а саме газового господарства, керуючих компаній та керівництва міста у зменшенні споживання природного газу зі збереженням надання безперебійних та якісних послуг населенню.

За результатами наради на цьому тижні заплановані зустрічі з мешканцями будинків, огляд районів міста для планування майбутніх заходів.