Відлуння війни Чернігівщини: фоторепортаж розбитої техніки рашистів

24 лютого в усіх домівках пролунало жахливе слово: "Війна"... Окупанти вдерлися на нашу землю, не питаючи, від чого чи від кого вони хочуть нас визволяти. Вони принесли тільки біль, розруху, сльози, ненависть.

З першого дня повномасштабного вторгнення окупантів на Чернігівщину ЗСУ гідно давали відсіч ворогу. Місто-Герой Чернігів захисники героїчно обороняли з першого дня. Окупанти не могли підійти до міста та несли втрати. Свідченням героїзму наших військових є розбита техніка рашистів. Ворог нищив села та міста, але отримав гідну відсіч та відступив. Нещодавно на Чернігівщині з води витягли два російські танки.

Жорстокість окупантів просто вражає! На Ніжинщині рашисти вбили батьків на очах у дитини.

Ми писали про знищену техніку ворожих військ: На підступах до Ніжина кладовище з техніки окупантів (відео), а сама дорога до Ніжина вражає кількістю розбитої ворожої техніки. Захисники Ніжинщини нещадно били ворога! Тепер повідомляємо про героїзм наших захисників у боротьбі з ворогом в Чернігові та найближчих селах.

Активні бої за визволення міста точилися в районi сел Ягiдне, Iванiвка, Лукашiвка, Слобода. За весь період війни наші хлопці знищили велику кількість російської техніки, яка і досі лишається привидами війни у селах Чернігівщини.

Село Количівка знаходиться на відстані 12 кілометрів від Чернігова. Українськими військовими був підбитий російський танк Т72Б3, який в результаті згорів. На узбіччі і досі розкидані особисті речі окупантів.

Російський БТР, що був підбитий у селі Лукашівка, ще досі там знаходиться. Снаряд пробив його маже наскрізь. Доля солдат, які там знаходилися, невідома. У цьому ж селі можна побачити залишки російського камазу. Він згорів повністю, а його запчастини ще досі розкидані поблизу.

На виїзді із села Буди ще досі стоїть згорілий російський танк. За словами військових, машиніст танку намагався виконати розворот, через що гусениця спала. Гарматна установка танку лежить трошки далі у траві. Це свідчить про те, що в танк було попадання.

У Слободі окупанти ставили свою техніку у кожному дворі. Під час визволення села ЗСУ влучили в один із таких танків. За словами очевидців, російські солдати встигли повилазити та поховалися у погребі.

Згорівший російський БТР можна знайти у одному із дворів села Ягідне. Ця техніка була обладнана засобами зв′язку, тому можна припустити, що на ній їздив якийсь генерал. А зараз вона просто заростає травою на чиємусь подвір′ї.

 

ФОТО: Сергій Тонканов