Завантаження ...
banner
banner

На Чернігівщині здають на макулатуру російські книжки

0436f7d5fec3648e.jpg

У закладах Прилук проходить благодійна акція "Ворожу літературу на макулатуру, а гроші — на ЗСУ". Містян просять приносити книги, надруковані російською мовою та ті, які пропагують російську ідеологію.

Ініціаторами акції є Прилуцький міський відділ культури. Першою на макулатуру відправила збірку російських казок.

 

"Тут є такі народні анекдоти, прочитавши декілька, я відразу зрозуміла, що я несу цю літературу на макулатуру: "Поїхав молодий чоловік на промисли, а дружина пішла його проводжати. Пройшла версту і заплакала. Не плач, дружино, я скоро приїду. Ой, та хіба я через це плачу? В мене ноги замерзли". Ось таке ставлення російських жінок до своїх чоловіків, і ми знаємо, як люблять, поважають і пишаються наші українські жінки нашими чоловіками й захисниками", — каже Катерина Мовчан, начальниця Прилуцького міськ відділу культури.

 

Пунктів збору книжок декілька. Їх перелік можна знайти на сайті міської ради.

 

"Розраховуємо до 21 серпня зібрати ворожу літературу, здати на макулатуру і зробити приємний сюрприз нашим ЗСУ".

На другий день акції до одного з пунктів збору літератури принесли понад 50 книг російською мовою. Пару томів зі своєї домашньої бібліотеки принесла й Ірина Клименко.

 

"Я вирішила принести книгу "Ленін. КПСС". Я вважаю її непотрібною у своїй бібліотеці. Допомагаємо, чим можемо, адже якщо воно реально допоможе, то ми залюбки братимемо участь в цій акції", — говорить пані Ірина.