Завантаження ...
banner

Ворог обстріляв громаду на Чернігівщині

298795951_399676475604562_3215104154949718155_n.jpg

13 серпня ворог здійснив вогневе ураження із застосуванням мінометів, РСЗВ, ствольної артилерії, гранатометів та великокаліберних кулеметів.

Окупанти зранку обстріляли Сновську громаду.  5 артилерійських снарядів, випущених ворогом з боку російського населеного пункту чорноземний городок, розірвалися на території громади.

Нагадаємо, що 12 серпня Окупанти обстріляли три громади Чернігівщини. 

Також під ворожим вогнем опинилися Великописарівська, Хотінська, Білопільська, Новослобідська, Есманьська, Зноб-Новгородська і Шалигінська громади Сумщини. 

противник з російського населеного пункту тьоткіно двічі накривав зі 120-мм мінометів територію Білопільської громади, всього нараховано два десятки приходів. Зі ствольної артилерії росіяни вистрелили близько півсотні снарядів по території Зноб-Новгородської громади та 12 снарядів по території Шалигінської громади.

В першій половині дня, у п’яти випадках окупанти обстрілювали територію Хотінської громади. Вогонь вівся з російських населених пунктів троїцьке та ніколаєво-дар’їно. Загарбники гатили зі 120 мм мінометів та одночасно вели стрільбу з великокаліберних кулеметів, двічі застосували ручні протитанкові гранатомети. За результатами обстрілів пошкоджені приватні помешкання та цивільна інфраструктура.

У другій половині дня окупанти з російського населеного пункту сподарюшино накрили вогнем зі ствольної артилерії та мінометів територію Великописарівської громади, нараховано біля десятка вибухів.

Есманьську громаду окупанти зі сторони населеного пункту бегоща обстріляли з РСЗВ "Град" - 15 прильотів.

Більш як 20 ворожих артснарядів, випущених зі сторони російського тьоткіно, розірвалися на околиці одного із сіл Новослобідської громади. Пошкоджено цивільну інфраструктуру та приватні домогосподарства.