2 Вересня 2015
3446
Фото.
1 вересня у стінах актового залу нового корпусу НДУ відбулися урочистості з нагоди Дня знань та початку нового навчального року у міському ліцеї, який діє при університеті
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey18.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey19.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey20.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey21.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey22.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey23.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey24.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey25.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey27.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey28.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey29.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey30.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey31.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey32.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey33.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey35.jpg)
Фото Олександр Малаш
1 вересня у стінах актового залу нового корпусу НДУ відбулися урочистості з нагоди Дня знань та початку нового навчального року у міському ліцеї, який діє при університеті
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey18.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey19.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey20.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey21.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey22.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey23.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey24.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey25.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey27.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey28.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey29.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey30.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey31.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey32.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey33.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey35.jpg)
![Міський ліцей НДУ, новини ніжин, нежин новости, ніжинські новини, головний сайт ніжина, нежин, мій ніжин сайт](/image/news/fotovideo/20915licey34.jpg)