Завантаження ...
banner

До Чернігова відновили міст на дорозі М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі

312718712_492471616252131_811718971309079779_n.jpg

Міст у селі Іванівка був зруйнований під час активних бойових дій на початку березня, коли рашистькі війська намагалися прорватися до обласного центру зі сторони Ягідного.

Тут їх гостинно зустріли бійці ОК “Північ” та 1-ї окремої сіверської танкової бригади, що боронили Чернігів. Прорватися в місто загарбники так і не змогли.

Міст в результаті підриву був знищений вщент. У квітні після деокупації області рух транспорту відновили, збудувавши тимчасову переправу. Паралельно розбирали завали, а у серпні бригада мостовиків приступила до будівництва нової штучної споруди.

 На сьогодні триває влаштування асфальтобетонного покриття, одна смуга вже заасфальтована. Паралельно проводяться роботи на другій половині мосту.

Також проводиться ремонт підходів до мосту довжиною 60 та 120 метрів. Перед укладанням асфальту на проїзній частині влаштовується новий конструктив покриття з ЩПС та ЩПСЦ.

 Новий міст побудований з урахуванням сучасних транспортних навантажень та враховано потенціал до розширення проїзної частини траси.

 Повністю відкрити рух по оновленому мосту планують у листопаді.

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер.